Future Fitness App Review 2023 – Forbes Health

Po wstępnym połączeniu FaceTime, cała komunikacja z trenerem dzieje się za pośrednictwem aplikacji Future za pośrednictwem wiadomości.

Treningi są zrzucane do aplikacji w każdą niedzielę wieczorem i są oparte na informacjach przekazanych Twojemu trenerowi w aplikacji i podczas rozmowy FaceTime. Czas, który wybierzesz, aby ukończyć trening każdego dnia, zależy od ciebie, chociaż trenerzy mogą zobaczyć, kiedy zacząłeś i skończyłeś swój trening. Podczas treningu otrzymujesz nagrania głosowe od trenera rozrzucone po całej sesji – zazwyczaj na początku, pomiędzy poszczególnymi sekcjami i na końcu. Nagrania te obejmują zarówno krótkie motywacyjne pogadanki, jak i instrukcje, jak przygotować się do następnego ćwiczenia.

Nagrania wideo są również wykorzystywane w celu zwiększenia wydajności. Każde ćwiczenie posiada demonstrację wideo, aby wyjaśnić formę i technikę. Jeśli napotkasz trudności z ćwiczeniem, masz pytania lub wątpliwości dotyczące formy, możesz nagrać filmik podczas sesji treningowej i wysłać go bezpośrednio do swojego trenera w aplikacji. Prześle on wtedy informację zwrotną, upewniając się, że wykonujesz ćwiczenie prawidłowo, aby uniknąć kontuzji. Możesz także robić zdjęcia w aplikacji i używać ich, aby pomóc w dalszej personalizacji treningu. Na przykład, gdy jedno z moich ćwiczeń na maszynie kablowej wymagało mocowania, którego nie miała moja siłownia, wysłałem zdjęcie wszystkich dostępnych opcji mocowania do mojego trenera, a ona była w stanie pomóc mi wybrać zastępcze mocowanie.

Po zakończeniu treningu masz możliwość pozostawienia informacji zwrotnej dla swojego trenera. Zachęcamy do wyrażania opinii, ponieważ w ten sposób trenerzy mogą ocenić, co się podoba i co działa na Twoje ciało. Z mojego doświadczenia wynika, że ta informacja zwrotna była główną formą komunikacji przez cały okres mojego członkostwa. Po każdej sesji zostawiałam mojej trenerce informację zwrotną, dając jej znać, co mi się podobało, a co było wyzwaniem. Podzieliłam się również tym, czy potrzebuję jakichś poprawek lub czy jest coś, co chciałabym, aby było bardziej widoczne lub zastąpione. Na przykład, kiedy skoki narciarskie spowodowały ból w mojej łydce, wspomniałem o tym w mojej opinii i mój trener usunął je z mojej rutyny.

Po trzech tygodniach twój trener zaplanuje kolejną kontrolę FaceTime, aby omówić twoje postępy. Podobnie jak w przypadku rozmowy wstępnej, to spotkanie FaceTime może być wykorzystane do dostarczenia trenerowi wszelkich dodatkowych informacji, których może on potrzebować, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje cele. Jeśli już zacząłeś widzieć postępy – co nie jest rzadkością – ta rozmowa może służyć jako sposób na świętowanie i utrzymanie koncentracji.

Rozmowy FaceTime nie są jednak jedynym miejscem, w którym możesz podzielić się swoimi zwycięstwami. Aplikacja Future’s in-app messaging ułatwia wysyłanie notatek trenerów przez cały dzień, nawet po zakończeniu treningu. Na przykład, kiedy para spodni, których nie mogłem zapiąć od miesięcy, w końcu pasowała, podzieliłem się tą wiadomością z moim trenerem od razu i otrzymałem odpowiedź z gratulacjami. Trenerzy chętnie omawiają inne aspekty Twojej podróży fitness poprzez wiadomości, jak również, w tym odżywianie. Mój trener wysłał mi kilka dokumentów pełnych zdrowych przepisów (w tym moje nowe ulubione smoothie na śniadanie), zdjęcia jej ulubionych zaleceń dotyczących proszku proteinowego i schematów dotyczących tego, co jeść po treningu, wszystko za pośrednictwem aplikacji.

Wiadomości są również wygodnym narzędziem dla bardziej niewygodnych momentów życia, takich jak, gdy nie czujesz się dobrze i musisz przełożyć trening. Wystarczy wysłać wiadomość i uznać sesję za przeniesioną. Jeśli podróżowanie stanowi problem, wprowadź do aplikacji datę wyjazdu i zostaw trenerowi szczegóły dotyczące zakwaterowania. Jeśli chcesz, aby Twoje treningi odbywały się podczas Twojej nieobecności, trener opracuje plan, który pozwoli Ci to osiągnąć. Jeśli to ma być wakacje od siłowni całkowicie, to nie jest problem, albo. Twoje życie, twój plan.